KSW 52 kiedy i gdzie odbędzie się gala?

ksw 52 askham - khalidov

Fani z pewnością będą zadowoleni z informacji jaką dostarczyła polska federacja. Konfrontacja sztuk walk 52 odbędzie się 7. grudnia w Arenie Gliwice. Konfrontacja sztuk walki ponownie zadziwia doskonałą kartą konfrontacji w ksw i wojowników którzy będą konkurować na najbliższej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja w internecie i kanały live stream

Gale organizacji wyróżniają się niezwykłym zainteresowaniem fanów ksw, jacy zapełniają najsłynniejsze areny w Polsce jak również Europie. Mnóstwo osób wybiera jednak okazję obejrzenia gal organizacji ksw na żywo online jak również w telewizji dzięki płatnym platformom ppv a także bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W teraźniejszych czasach, gdy ludzie niesamowicie chętnie korzystają z sieci internet i najoryginalniejszych systemów technologicznych, nadzwyczaj powszechne stały się transmisje tv online. Fani korzystający z internetu nadzwyczaj często poszukują wiedzy o tym gdzie obejrzeć mecze sportowe przez Internet. Podobnie jest w przypadku gal mma ksw, które są bardzo chętnie oglądanymi transmisjami w internecie.

Rodzima organizacja mma ksw w zeszłych latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana gala jest darmowa i transmitowana na głównym kanale polsatu. Galę ksw 52 będziesz mógł obejrzeć w płatnym kanale stream Ksw ppv tv oferowanym w sieci internet za pośrednictwem strony internetowej, a także w cyfrowym polsacie jak również niektórych tv kablowych.

KSW 52 w pay-per-view czy za darmo? Gdzie będzie możliwość wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to obecnie unikalne miejsce w którym legalnie i w jakości hd będziesz mógł śledzić transmisję live online jak również w telewizjach z gali ksw 52. Transmisja w płatnej usłudze ksw ppv będzie otwarta dla użytkowników z Polski oraz tych żyjących poza granicami kraju. Dlatego też osoby szukające wiedzy o tym czy dostępna będzie transmisja z ksw za free, podkreślamy iż nadchodząca gala nie będzie prezentowana za darmo.

Żeby wykupić transmisję do ksw online należy przejść na stronę internetową ksw tv jak również utworzyć konto. Niedługo potem należy dobrać sposób płatności jak również walutę (prócz zł PLN udostępniane są także dolary USD, euro EUR jak również funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta oraz zakupie zamówienia, użytkownik po kilku minutach pozyska możliwosć obejrzenia i dostęp do najbliższej gali transmitowanej przez ksw tv. Prócz emisji stream klient może w trakcie oglądania przewijać transmisję gali oraz włączać pauzę, dzięki czemu nie straci nawet sekundy z całej gali. Ponadto wykupując dostęp ppv do transmisji na żywo, przez kolejne 72 h po zakończeniu gali ksw użytkownik może odtworzyć pełną transmisję online.

Karta walk gali KSW 52

Jak już wspomnieliśmy na kolejnej gali ksw 52 będzie dane zobaczyć aż dziewięć rywalizacji w których kilka zapowiada się niesamowicie atrakcyjnie z racji na to, że konfrontować się będą najwięksi wojownicy ksw należący do federacji. Na gali ksw 52 live będzie można obejrzeć rywalizacje z udziałem takich wojowników mma jak Scott Askham i Mamed Khalidov a w kilku z zaplanowanych walk stawką będzie pas mistrza. Poniżej prezentujemy pełną aktualną listę walk przewidzianych na galę ksw 52:

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
TBA – TBA
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
TBA – TBA
TBA – TBA
(stan na 10.11.2019)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *