Czym jest kupon bukmacherski?

Kupon tworzony w firmie bukmacherskiej jest dowodem zawarcia transakcji pomiędzy typerem i bukmacherem. Transakcją w tym momencie jest zakład (typ, kupon) na określone zdarzenie sportowe, które obstawia użytkownik z oferty bukmachera. Kupon to też dowód postawionych pieniędzy i ewentualnej kwoty którą można wygrać jeśli zakład okaże się wygrany. Jakie istnieją rodzaje kuponów bukmacherskich? Jakie informacje mieszczą się na takich kuponach i na co trzeba zwracać uwagę?

Kupon papierowy

To tradycyjny kupon na zakłady, który gracz otrzymuje obstawiając mecze u bukmachera stacjonarnego. Jest on w papierowym formacie, na którym wydrukowane są wszelkie informacje dotyczące zawarcia danego zakładu.

Kupon elektroniczny

Na początek należy napisać dla początkujących graczy, że w internecie bardzo dużo osób i firm prezentuje na swoich stronach darmowe typy i kupony które warto postawić. Często też na wszelkich blogach i forach bukmacherskich profesjonalni gracze udostępniają swoje typy. Taki kupon to nowoczesna forma kuponu, który tworzony jest u firmy bukmacherskiej online takiej jak STS , Totolotek, LV BET i Fortuna, skąd możliwe jest zawieranie zakładów online. Kupony te powiązane są z zarejestrowanym profilem użytkownika założonym u danego bukmachera internetowego. Gracz ma możliwość wglądu w archiwum typowanych przez siebie kuponów. Jest to także bardzo wygodna metoda zawierania i przechowywania swoich typów i zakładów. Z reguły tworzy się również statystyka typów nietrafionych i trafionych oraz ilość wydanych i wygranych pieniędzy.

Co zawiera kupon

Każdy kupon ? tradycyjny ale też online zawiera podobne dane.

Unikalny nr ID ? wyróżniający go wśród innych kuponów i pozwala na łatwą identyfikację identyfikację na potrzeby bukmachera i gracza.

Data i godzina zawarcia zakładu ? jest kluczową informacją w ramach rozpatrywania reklamacji zgłaszanych przez klientów

Data i godzina meczu/spotkania ? pozwalają na uzyskanie informacji do którego momentu można zawierać zakład na dane zdarzenie

Nazwa spotkania które gracz typuje ? pełna nazwa lub też skrót który określa rodzaj zawieranego typu np. wygrana jednej z dużyn

Kurs po jakim dany mecz jest oferowany przez bukmachera

Rodzaj kuponu ? systemowy / akumulacyjny / pojedynczy itd.

Stawkę i potencjalną wygraną kwotę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *